Projekt

Pierścień zaręczynowy : Jak wybrać pierścionek zaręczynowy

10 wskazówek dotyczących zakupów, które pomogą Ci znaleźć idealny pierścionek zaręczynowy

Czy to już czas na zakup pierścionka zaręczynowego ? Gratulacje! Zakup pierścionka zaręczynowego jest dość dużą rzeczą w swoim życiu, zdecydowanie nie spiesz się, ponieważ istnieje bardzo wiele faktów, aby zwrócić uwagę i pamiętać przy wyborze odpowiedniego pierścionka zaręczynowego. To zależy od odpowiedniego rozmiaru, materiałów, rodzaju pierścienia i co najważniejsze ceny .Aby mieć najlepszy pierścień w najlepszej cenie
Niezależnie od tego, czy szukasz tego wybranego pierścienia razem, czy zamierzasz zaskoczyć swoją drugą połowę , ten kompleksowy przewodnik jest kluczem do znalezienia idealnego pierścionka zaręczynowego dla swojej drugiej połowy. pierścionek zaręczynowy.

 

1. Zastanów się, jaki kształt diamentu chcesz mieć

 

jak wybrać pierścionek zaręczynowy

Jeśli wiesz jaki kształt chciałaby mieć Twoja druga połówka , to jesteś na plus . Można powiedzieć sobie , ale to nie ma znaczenia jaki ma kształt . Ale każdy kształt (zwany też wycięciem) ma inną cenę – i każdy ma inną cenę za karat. Okrągłe cięcie jest najdroższe , natomiast gruszka i kwadrat są tańsze . Każdy kształt ma również inną cenę za karat . Jeśli rozmiar ma znaczenie dla Ciebie , możesz wybrać mniej karatów i kwadratowy kształt .Zanim pójdziesz na zakupy do pierścionka zaręczynowego, studiuj kształty pierścieni i wybierz jeden lub dwa kształty, aby przejść przez . engagement ring.

 

2. Wybierz swój metal

 

Pierścienie zaręczynowe (a także zespoły weselne) są tradycyjnie wykonane z żółtego złota, białego złota, srebra lub platyny – chociaż w ostatnich latach różowe złoto pojawiło się jako świeża nowoczesna alternatywa. Chociaż platyna może wyglądać dość podobnie do srebra, platyna jest znacznie droższa, ponieważ ma większą gęstość (i jest również rzadsza). Niektóre metale łatwiej się rysują niż inne, więc przed podjęciem decyzji weź pod uwagę styl życia swojej drugiej połówki – i oczywiście budżet.

 

3. Pamiętajcie o wielkości karatów

 

pierścionki zaręczynowe cena

 

Twoja druga połowa może myśleć, że wie, czego chce w zakresie rozmiaru lub kształtu, ale podczas próbowania na pierścieniach może okazać się, że chcą czegoś zupełnie innego – za każdym razem, gdy widzisz pierścień na palcu w prawdziwym życiu, jest inny. Jeśli wybierzesz regularny rozmiar karatów, możesz zaoszczędzić znaczne pieniądze. Ceny diamentów znacznie rosną, jeśli ważysz najbardziej pożądane skale: pomyśl o skalach pół- i pełnokaratowych (0,50, 1, 1,5 itd.). „Kup diament, który jest po prostu daleko od tych wspólnych skal, a zaoszczędzisz pieniądze i nikt nie będzie w stanie powiedzieć, że to 0,92 karatów zamiast 1 karata. Zobacz także.
Proszę trzymać mnie za rękę na zawsze.

 

4. Kup właściwy rozmiar

Prawidłowe odmierzenie połowy rozmiaru. Nie chcesz przecież pierścionka, który odcina jej krążenie lub, co gorsza, jest tak luźny, że grozi wypadnięciem. Powinien być przylegający, ale wygodny. Jeśli nie robisz zakupów pierścionka zaręczynowego razem, dowiedz się dokładnie, jaki rozmiar pierścionków nosi Twoja druga połowa .Engagement ring.

 

5. Zastanów się, jak będzie wyglądał Twój pierścionek zaręczynowy

 

pierścionki zaręczynowe

Nawet jeśli już kupisz idealny pierścionek zaręczynowy . Wiesz, że to nawet nie jest połowa tego, co cię czeka. Tylko Wasz ślub jest prawdziwym symbolem Waszego małżeństwa. Pamiętajcie, że nawet wesele sporo kosztuje. Więc pierścionek zaręczynowy nie musi być tak drogi .Jeśli finanse nie grają roli można skupić się na dopasowaniu , wybierz pierścionek, który można następnie kupić bransoletkę, aby przejść z nim .

 

6. Zawsze kupuj pierścionek z certyfikatem

Zakup pierścionka zaręczynowego jest jednym z droższych zakupów w życiu, więc poświęć czas na mądre zakupy. Kiedy w końcu znajdziesz swój wymarzony pierścień, upewnij się, że kupujesz certyfikowany kamień z akredytowanego laboratorium . Diamenty certyfikowane przez niektóre laboratoria mogą mieć zawyżone oceny, dając klientowi wspaniałe złudzenie, gdy w rzeczywistości otrzymali diament niższej jakości, . Jest to właściwie największa sztuczka wielu sklepów jubilerskich play.engagement ring.

 

7. Upewnij się, że certyfikat pasuje do diamentu

 

pierścionek zaręczynowy

Większość diamentów jest laserowo oznaczona na opasce i można to sprawdzić za pomocą lupy jubilerskiej.Wiele zawiera inkluzje, więc możesz spojrzeć na diament i zobaczyć, czy niedoskonałości również pasują do mapy na certyfikacie.

 

8. Bądź zdecydowany na jakość czystości pierścionka zaręczynowego

Nadal zdecydowanie zaoszczędzisz pieniądze, jeśli kupisz ciemniejszy diament , który nadal będzie wyglądał bezbarwnie gołym okiem. Różnice między odcieniami mogą być ogromne. Z drugiej strony, to szlif diamentu, który daje mu ten wspaniały blask kochamy. Przeczytaj artykuł
jak czyścić srebro
. Istnieje kilka niezawodnych i praktycznych metod, które możesz wykorzystać, aby wyczyścić swoje srebro do pierwotnego stanu.

 

9. Negocjuj jak szef , pierścionek zaręczynowy

 

Pierścionek zaręczynowy

Zrób doskonałe badania i przegląd , zanim zaczniesz negocjować. Niektóre obrączki mogą być przecenione nawet o 500%. Dobry jubiler będzie chciał wybrać w ramach Twojego budżetu i zaoferować Ci najlepszą jakość do Twoich potrzeb.

 

10. Idź do dzielnicy hurtowej

 

Prywatny sprzedawca jest w stanie pracować z klientem na zasadzie indywidualnej, aby stworzyć pierścień specjalnie dla nich, ale to kosztuje trochę więcej . W sprzedaży hurtowej , ponieważ nie mamy kosztów ogólnych tradycyjnych detalistów, możemy zaoszczędzić ponad 30 procent i uzyskać najlepszą cenę .

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button