Atrakcje

Najczęstsze sny i co one oznaczają , Co oznacza sen

Najczęstsze sny i co one oznaczają . Najczęstsze sny, które często nam się śnią i co mogą oznaczać . Marzenia, które często nam się śnią . Częste sny .

Co tak naprawdę oznaczają twoje sny?

Czy sny mają głębsze znaczenie? Zaskakująca liczba osób uważa, że odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Według sondażu, oszałamiające 43% Amerykanów wierzy, że sny ujawniają nieświadome pragnienia i życzenia.

Jakie są najczęstsze sny?

Znany psychoanalityk określił sny jako królewską drogę do nieświadomości i zasugerował, że badając manifestacyjną treść snów możemy objaśnić ukryte i nieświadome pragnienia, które prowadzą do nerwicy.
Analiza snów i przypisywanie im znaczenia stały się w kulturze popularnej popularnym źródłem zarówno rozrywki, jak i autorefleksji. Czy sny naprawdę mają ukryte znaczenia? Czy interpretując sny można poznać swoje nieświadome życzenia i pragnienia?

marzenie

Podczas gdy większość nowoczesnych teorii snów sugeruje, że nie ma odpowiedzi, to nie powstrzymało interpretatorów i analityków od opublikowania całej serii słowników snów zaprojektowanych, aby dowiedzieć się, co te wspólne tematy i symbole senne naprawdę mean.The najczęstsze sny .

Przyjrzyjmy się bliżej kilku najczęstszym snom, co mają do powiedzenia na ich temat niektóre z najpopularniejszych książek do interpretacji snów.

Cuda chrześcijańskie 10 najciekawszych cudów

 

Sny o upadku – Najczęstsze sny 

Sny o upadku z dużej wysokości są bardzo częste. Chociaż istnieje popularny mit, że jeśli uderzysz w ziemię we śnie, umrzesz w prawdziwym życiu, jest to po prostu nieprawda. Co więc właściwie mogą oznaczać sny o jesieni?

sen o upadku Najczęstsze sny

Według wielu popularnych interpretacji snów oraz jednego z badań, spadające sny to znak, że w Twoim życiu coś idzie nie tak. Po 2. Może to wskazywać, że musisz ponownie rozważyć jakiś wybór lub rozważyć nowy kierunek w jakiejś dziedzinie swojego życia.

„Śnienie o upadku jest bardzo częste. To symbol strachu w realnym życiu – być może porażki w pracy lub w życiu miłosnym – mówi autorka The Illustrated Dream Dictionary. „Jesień często wyraża potrzebę wolności i potrzebę większego korzystania z życia”.

 

Sny o byciu nagim w miejscu publicznym – Najczęstsze sny 

 

sen o nagości Najczęstsze sny

Czy miałeś kiedyś jeden z tych wstydliwych snów, w których pojawiasz się w szkole lub biurze i jesteś nagi ? Najczęstsze sny .

Autorka The Dream Dictionary for Dummies, sugeruje, że sen o publicznej nagości może wskazywać, że czujesz się sztuczny lub że boisz się ujawnić swoje niedoskonałości i wady.

 

Sny o prześladowaniu – Najczęstsze sny 

Szczególnie przerażające mogą być sny, w których jesteś ścigany przez znanego lub nieznanego napastnika. Tego typu sny są bardzo częste.

Ale co te sny mówią o tym, co dzieje się w twoim umyśle? Interpretatorzy snów często sugerują, że takie sny oznaczają, że próbujesz uniknąć czegoś w codziennym życiu.

Autor Słownika Marzeń, sugeruje, że nawiedzenie we śnie może wskazywać na chęć ucieczki od własnych lęków lub pragnień.

Klucz do zrozumienia, co taki sen może oznaczać, zależy po części od tożsamości Twojego prześladowcy. Bycie ściganym przez zwierzę może wskazywać, że chowasz się przed własną złością, namiętnościami i innymi uczuciami.

Jak zmiękczyć włosy: 5 naturalnych sposobów

Jeśli twój stalker jest tajemniczą, nieznaną postacią, może reprezentować doświadczenie z dzieciństwa lub traumę z przeszłości. Jeśli jesteś ścigany przez kogoś z płci przeciwnej, Crisp sugeruje, że oznacza to, że boisz się miłości lub jesteś prześladowany przez przeszły związek.

 

Sny o utracie zębów – Najczęstsze sny 

 

sen o utracie zęba Najczęstsze sny

Autorka słownika snów dla manekinów, sugeruje, że sen o utracie zębów może mieć wiele znaczeń. Może to oznaczać, że martwisz się o swoją atrakcyjność lub wygląd. Może również wskazywać, że obawiasz się o swoją zdolność do komunikowania się lub martwisz się, że powiedziałeś coś wstydliwego.

„Prawdziwą istotą zębów jest ich zdolność do gryzienia, cięcia, rozrywania i szlifowania”. Najczęstsze sny .
„Jeśli wypadają ci zęby, tracisz osobistą moc i zdolność do asertywności, zdecydowania i samoobrony”.

 

Sny o umieraniu – Najczęstsze sny 

Śmierć jest kolejnym częstym tematem snów i może być szczególnie niepokojąca. Śniący ludzie czasami śnią o śmierci bliskiej osoby lub nawet śnią o tym, że umierają. Popularne interpretacje snów sugerują czasem, że takie sny odzwierciedlają niepokój związany ze zmianami lub strach przed nieznanym.

Śnienie o śmierci bliskiej osoby może odzwierciedlać podobny lęk przed zmianami, zwłaszcza gdy dzieci osiągają wiek dojrzewania. Takie sny o śmierci odzwierciedlają zatem pewien rodzaj smutku z powodu nieuchronnego czasu.

Badania wykazały również, że osoby zbliżające się do końca życia i bliscy wokół nich doświadczają znaczących i sensownych snów, które często obejmują pocieszającą obecność, przygotowanie do podróży, oglądanie lub interakcję ze zmarłym, oczekujących bliskich, niepokojące doświadczenia i niedokończone sprawy .

 

Sny o zdaniu egzaminu – Najczęstsze sny 

Według autora książki The Hidden Meaning of Dreams, kompozycja twoich snów może ujawnić ukryty strach przed porażką. Badania wykazały również, że sny tego typu są powszechne.

sen o teście Najczęstsze sny

„Egzaminy to stresujące doświadczenia, w których musisz pogodzić się ze swoimi niedociągnięciami” – pisze autorka książki „The Hidden Meaning of Dreams”. „Śnić o oblaniu testu, spóźnieniu lub nieprzygotowaniu pokazuje, że czujesz się nieprzygotowany”.

 

Sny o niewierności

Śnienie o tym, że twój małżonek lub romantyczny partner zdradza cię z kimś innym, może być niesamowicie straszne.

W niektórych przypadkach ludzie zaczynają się nawet zastanawiać, czy sen faktycznie może być prawdziwy. Czy sen o tym, że partner jest niewierny oznacza, że może się to zdarzyć? A może to już się dzieje? Najczęstsze sny .

Autorzy The Complete Idiot’s Guide Dream Dictionary, pozycjonują, że takie sny o niewierności wskazują na problemy z zaufaniem, lojalnością i komunikacją w związku. „Jeśli ty lub twój partner zdradziliście we śnie, jedno z was nie otrzymuje obecnie tego, czego potrzebuje w związku”.

 

Marzenia o lataniu

Sny o lataniu są doświadczane przez wielu. Mogą być ekscytujące, a nawet wyzwalające, ale czasami mogą być dość przerażające (zwłaszcza dla tych, którzy mają lęk wysokości).

marzyć o lataniu

Według Tony’ego Crispa, autora Słownika Marzeń, wyobrażenia o lataniu często reprezentują dwie bardzo różne strony. Z jednej strony takie sny mogą reprezentować uczucia wolności i niezależności. Z drugiej strony mogą też wskazywać na chęć ucieczki lub ucieczkę od realiów życia.

„Samo latanie występuje najczęściej, pokazując niezależny aspekt latania. Ale ponieważ często wiąże się z pozytywnymi uczuciami przyjemności, latanie może przedstawiać naszą seksualność … zwłaszcza te jej aspekty, które wyrażają wolność od norm i ograniczeń społecznych.”

 

Marzenia o ciąży

 

marzenie o ciąży

Interpretatorzy snów często sugerują, że sny o ciąży reprezentują wszystko, od kreatywności po strach. David C. Lohff, autor Słownika Marzeń, uważa, że sny o ciąży mogą czasem reprezentować obawy kobiety przed niewystarczającą matką.

Z kolei autor Tony Crisp sugeruje, że takie sny wskazują, że śniący ustanawia jakiś obszar potencjału lub pogłębia związek, albo że sny te zapowiadają trudne czasy.

 

Więc co o tym sądzisz? Czy któraś z tych interpretacji snów wygląda na trafną? Jeśli nie, nie przejmuj się – Twoje marzenia są wyjątkowe i bardzo osobiste. W uogólnionych książkach interpretacyjnych i słownikach snów raczej nie znajdziesz nic więcej niż prostą rozrywkę. Zamiast tego, rozważ swoje sny jako odbicie swojego życia na jawie, odzwierciedlając swoje obawy, lęki, pragnienia, nadzieje i aspiracje na przyszłość. Rozważ osobiste znaczenie swoich snów. Najprawdopodobniej rzeczy, których doświadczasz w swoich snach, są odzwierciedleniem lęków, z którymi zmagasz się w codziennej egzystencji.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button