Rozrywka

Mafia download : Jak pobrać Mafię za darmo

Mafia to gra action-adventure z 2002 roku opracowana przez Illusion Softworks i wydana przez Gathering of Developers. Mafia download.  Gra została wydana dla systemu Microsoft Windows w sierpniu 2002 roku, a następnie została przeportowana na PlayStation 2 . A  Xbox w 2004 roku. Jest to pierwsza odsłona serii Mafia. Historia osadzona w fikcyjnym mieście Lost Heaven w latach 30. 20s. Century śledzi historię wzlotu i upadku gangstera Tommy’ego Angelo w rodzinie przestępczej Salieri.

 

Mafia otrzymała pozytywne recenzje w wersji na Windows, krytycy chwalili grę za fabułę i realizm, natomiast wersje na PlayStation 2 i Xboxa otrzymały mieszane recenzje. Sequel gry Mafia II firmy 2K Czech ukazał się 23. Sierpień 2010 i trzecia gra Hangar 13 – Mafia III została wydana 7. Październik 2016 r. Remake o nazwie Mafia: Definitive Edition, opracowany również przez Hangar 13 , został ogłoszony w maju 2020 roku i wydany 25 maja. Wrzesień 2020 r.

 

Mafia cz free download

 

Mafia cz free download

 

Fabuła Mafii obejmuje jazdę, głównie lekkim tempem przez miasto między różnymi lokacjami, a także pościgi i wyścigi; reszta gry opiera się na nawigacji pieszej i strzelaniu z trzeciej osoby – wszystko przeplatane filmowymi cutscenkami. Oprócz miasta i krajobrazu, uwzględniono także szczegółowe wnętrza. Jak lotnisko w mieście, muzeum, kościół, hotel, opuszczone więzienie. Restauracja i bar Don Salieri’s. Wykorzystywane są zmiany pogody oraz cykle dzień/noc, choć w przeciwieństwie do Grand Theft Auto, misje odbywają się o ustalonych porach, a pogoda jest stała przez cały czas trwania poziomu.

 

Mafia pobierz

 

Mafia pobierz

 

W Mafii jest 51 klasycznych amerykańskich samochodów do jazdy po mieście, plus 19 samochodów bonusowych (w tym 5 wyścigowych), które można odblokować po przejściu trybu głównego i otwarciu nowego trybu gry. Samochody wprowadzane są regularnie – na początku gry po ulicach miasta jeżdżą modele z początku lat 20. lat, natomiast modele z początku lat 30. lata zaczynają się pojawiać w późniejszych etapach gry. Wszystkie pojazdy oparte są na prawdziwych samochodach z tamtych czasów. Choć ze względu na kwestie praw autorskich zostały one przemianowane i przerobione. CS GO skin za darmo – Działa za DARMO.

 

Policja rezerwuje graczy za drobne wykroczenia, takie jak przekroczenie prędkości czy przejazd na czerwonym świetle. A wypadki samochodowe powodują obrażenia kierowców. Chociaż dostępne są inne formy transportu, takie jak tramwaje i kolejki szynowe, mogą być one prowadzone tylko przez jeźdźców i nie mogą być prowadzone przez kierowców.

 

Jak ściągnąć Mafię?

 

Jak pobrać Mafię

 

Mafia jest znana z posiadania skomplikowanej fizyki uszkodzeń niemal wszystkich pojazdów, posuwając się nawet do stosowania warpingu w czasie rzeczywistym. W porównaniu do pojazdów w innych grach, które używały gotowych modeli uszkodzeń.  Mimo, że mniejsze i słabsze pojazdy są znacznie bardziej wytrzymałe niż ich odpowiedniki w świecie rzeczywistym. Przyjmują mniejszą ilość nadużyć zanim się zepsują i w końcu wybuchną niż duże pojazdy opancerzone. W porównaniu z innymi grami tego samego gatunku, tutaj dodano więcej realizmu. Takich jak możliwość przebicia zbiornika paliwa, przegrzania silnika czy złamania biegu. Wiele elementów zewnętrznych (takich jak szyby, opony, reflektory i zderzaki) można usunąć z większości pojazdów za pomocą środków fizycznych, takich jak jazda z uderzeniem, tępy uraz (pięści, kij bejsbolowy) i strzały z pistoletu. Recenzja Spacebase Startopia – co ciekawego jest w grze.

 

Pobierz Mafia

 

Pobierz Mafia

 

Ukończenie głównej linii fabularnej odblokowuje tryb „Freeride Extreme”. Który jest w zasadzie taki sam jak program Freeride, ale z dodatkową korzyścią w postaci skoków kaskaderskich, questów pobocznych i braku patroli policyjnych. Misje poboczne w tym trybie obejmują od banalnych rzeczy. Takich jak noszenie paczek czy zabijanie gangsterów, aż po ekstremalne i czasem dziwaczne akcje, takie jak pościg za statkiem kosmicznym obcych czy jazda z określoną prędkością ciężarówką naszpikowaną materiałami wybuchowymi.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button