styl życia

Jak zarabiać pieniądze – 21 prostych wskazówek

Jak zarabiać pieniądze. Dowiedz się, jak możesz zarobić więcej niż 1000 euro w tym roku dzięki naszemu ostatecznemu przewodnikowi, aby zwiększyć swoje finanse i zarabiać pieniądze w tym roku.

Chcesz szybko zarobić dodatkowe pieniądze? Jeśli jesteś gotów włożyć trochę wysiłku, masz różne opcje.

Nasz przewodnik zawiera 47 pomysłów na zarabianie pieniędzy, w tym sprytne sposoby na zarabianie pieniędzy online, z wykorzystaniem domu lub przy użyciu pieniędzy, które już masz.

 

Jak zarabiać pieniądze

 

Jak zarabiać pieniądze

 

Spraw, by Twoje pieniądze pracowały ciężej. Jednym z najlepszych sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy oprócz tego, co zarabiasz, jest po prostu sprawienie, by pieniądze, które masz, pracowały ciężej.

 

1. Zwiększenie stopy oszczędności

 

Zwiększenie stopy oszczędności

Oprocentowanie kont oszczędnościowych jest obecnie ogólnie fatalne, po tym jak w zeszłym roku wyparowały konta o najwyższym oprocentowaniu. Mimo to, jak zawsze, niektóre konta mają lepsze oprocentowanie niż inne, więc zdecydowanie warto zmienić konto, jeśli twoje oprocentowanie jest na dnie. Alternatywnie, należy spojrzeć na rachunki bieżące, które zarabiają na odsetkach. Jak najlepiej inwestować pieniądze 11 możliwych sposobów

 

2. Zdobądź pieniądze za zmianę konta bankowego – Jak zarabiać pieniądze

 

Zdobądź pieniądze za zmianę konta bankowego - Jak zarabiać pieniądze

Wprowadzenie usługi zmiany rachunku bieżącego sprawiło, że zmiana rachunku bankowego stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek, co pomaga dostawcom usług bankowych przyciągnąć osoby zmieniające konto. Niektóre banki wypłacą Ci gotówkę lub bony za zmianę rachunku bieżącego.

 

3. Korzystaj z karty kredytowej, która płaci ci

 

Korzystaj z karty kredytowej, która płaci ci

Karty kredytowe z cashbackiem nagradzają klientów przy każdym zakupie. Pewien procent Twoich wydatków zostanie zwrócony na Twoją kartę w formie kredytu. Umieszczając swoje codzienne wydatki na karcie, możesz potencjalnie zarobić setki euro rocznie. Ważne jest jednak, aby nie wydawać więcej niż można sobie pozwolić na spłatę pod koniec miesiąca, ponieważ koszty odsetek prawdopodobnie przewyższą wszelkie korzyści. Jak zarabiać pieniądze – 40 prostych sposobów

 

4. Zacznij zarządzać swoją gotówką – Jak zarabiać pieniądze

 

Zacznij zarządzać swoją gotówką - Jak zarabiać pieniądze

 

Zastanów się, na co wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze.

 

5. Sprawdź swoje świadczenia

 

  Sprawdź swoje świadczenia

Istnieje szereg zasiłków państwowych, które mogą pomóc w zasileniu Twoich finansów. Problemem jest wiedza, do których z nich masz prawo.

 

6. Odzyskaj utraconą gotówkę

 

  Odzyskaj utraconą gotówkę

Być może masz pieniądze na zapomnianym koncie bankowym lub oszczędnościowym. Jak odnaleźć utracone konta bankowe i oszczędnościowe – poradnik wyjaśniający kroki, jakie należy podjąć, aby odzyskać swoje pieniądze.

 

7. Spróbuj zainwestować swoje pieniądze i uzyskać lepsze zyski

 

  Spróbuj zainwestować swoje pieniądze i uzyskać lepsze zyski

Jeśli jesteś gotów nauczyć się podstaw inwestowania w akcje, możesz uzyskać znacznie wyższe zyski ze swoich oszczędności niż w przypadku ulokowania gotówki w banku.

Jednak lokowanie pieniędzy w akcje i udziały zawsze wiąże się z elementem ryzyka. Nawet najbardziej doświadczeni inwestorzy czasem tracą pieniądze. Z tego powodu często wskazane jest rozłożenie swoich środków na szeroki wachlarz inwestycji.

 

8. Korzystaj z dobrej platformy inwestycyjnej

 

Korzystaj z dobrej platformy inwestycyjnej

Platforma inwestycyjna – nazywana czasem supermarketem funduszy – pozwala inwestorom kupować i trzymać w jednym portfelu szereg funduszy z różnych firm. Często zapewniają obszerne badania i informacje na temat każdego funduszu, dzięki czemu mogą zmniejszyć ryzyko tradycyjnie związane z inwestowaniem i pomóc klientom osiągnąć rynkowe zyski.

 

9. Sprzedawaj swoje rzeczy w internecie – Jak zarabiać pieniądze

 

Sprzedawaj swoje rzeczy w internecie - Jak zarabiać pieniądze

 

O ile nie ukrywałeś się pod komputerem stacjonarnym przez ostatnie 20 lat, prawdopodobnie słyszałeś o Aliexpress, najpopularniejszym serwisie aukcyjnym w Internecie, który możesz wykorzystać do zwiększenia swoich dochodów, sprzedając prawie wszystko. Uważaj tylko na opłaty, które mogą zmniejszyć Twój zysk. Jak zarabiać w internecie 10 skutecznych opcji

 

10. Sprzedawaj za mniejsze pieniądze na Facebook Marketplace

 

  Sprzedawaj za mniej na Facebook Marketplace

Ale Aliexpress to nie jedyna platforma internetowa, która pozwala sprzedawać swoje rzeczy. Facebook Marketplace jeden z największych serwisów, gdzie za darmo można ogłaszać rzeczy, które chcemy sprzedać, wraz ze zdjęciami i opisami.

11. Dzielenie się opiniami w ankietach

Istnieje sporo agencji ankietowych, które płacą niewielkie kwoty osobom wypełniającym ankiety online. Wystarczy, że odpowiesz na pytania. Możesz oczekiwać, że za każdą ankietę zarobisz od 50 centów do 5 euro.

 

12. Pobierz aplikacje na smartfony, które zarabiają pieniądze

Kilka aplikacji na smartfony obiecuje sposoby na szybkie i łatwe zarabianie pieniędzy. Jest jeszcze wspomniana aplikacja Toluna, która płaci za wypełnianie ankiet. Aplikacja Roamler wyznacza tajne zadania zakupowe, które możesz wykonać w pobliżu. Aplikacje takie jak Receipt Hog dają możliwość zarabiania pieniędzy za wysyłanie zdjęć paragonów z zakupów.

Pamiętaj tylko, że w takich aplikacjach zazwyczaj nie zarobisz worków pieniędzy, bo zapłata za każde zadanie będzie prawdopodobnie dość mała.

 

13. Sprzedaż zdjęć online

Jeśli potrafisz zrobić porządne zdjęcie, możesz zarobić trochę pieniędzy w sieci. Shutterstock, Alamy i 123RF płacą autorom, gdy członkowie pobierają zdjęcia, które oni przesyłają.

 

14. Podziel się swoimi umiejętnościami – Jak zarabiać pieniądze

Mnóstwo stron internetowych może pomóc Ci zarabiać na swoich umiejętnościach w wolnym czasie. Na przykład, jeśli jesteś poręcznym majsterkowiczem, możesz zostać „taskrabbitowym”.

Ta strona łączy ludzi, którzy potrzebują pomocnej dłoni przy męskich pracach i ludzi, którzy mają czas i wiedzę. Możesz również użyć Fiverr lub Fivesquids, aby zaoferować usługi, takie jak umiejętności projektowania graficznego, które możesz świadczyć online.

 

15. przeglądanie muzyki za pieniądze

Jeśli jesteś entuzjastą muzyki, możesz chwycić okazję, aby otrzymać wynagrodzenie za recenzowanie niepodpisanych artystów.

Slicethepie pozwala ci to zrobić. Użytkownicy są opłacani na podstawie jakości ich recenzji i nie ma limitu liczby artystów, których można recenzować. Darmowe pieniądze – 11 porad dotyczących darmowych pieniędzy

 

16. Wynajmuj rzeczy, które posiadasz – Jak zarabiać pieniądze

Zamiast sprzedawać rzeczy, których rzadko używasz, możesz je wypożyczyć innym ludziom online.

Pojazdy, suknie wieczorowe i narzędzia domowe należą do najczęściej wynajmowanych przedmiotów na tej stronie, a Ty możesz ustalić cenę i czas, na jaki chcesz wynająć swoje przedmioty.

 

17. Odblokuj gotówkę na kartach podarunkowych

Czy masz za dużo kart podarunkowych do sklepów, do których nigdy nie chodzisz? Nie pozwól, by się zmarnowały! Strona pozwala na odblokowanie gotówki z niechcianych kart podarunkowych.

 

18. Poleć przyjaciela

Wiele firm posiada programy typu refer-a-friend, dzięki którym klienci mogą czasem zarobić.

Jedna strona internetowa –  agreguje te oferty i działa jak sieć społecznościowa, dając większej liczbie osób więcej możliwości skorzystania z nagród. Najpierw jednak upewnij się, że usługi, które polecasz znajomym, są odpowiednie.

 

19) Przystępuj do konkursów – Jak zarabiać pieniądze

Zarejestruj się na stronie , która gromadzi wszystkie najnowsze konkursy, w których możesz wziąć udział.
Kasa za rejestrację – 12 miejsc, w których można ją spieniężyć

 

20. Testowanie produktów za pieniądze

Jeśli chcesz przetestować nowe produkty przed ich wprowadzeniem na rynek – od żywności po najnowsze technologie – możesz otrzymać wynagrodzenie za wyrażenie swojej opinii.

Nagroda jest przyznawana w formie wypłaty gotówkowej lub bonów podarunkowych i należy z wyprzedzeniem poinformować o tym, ile otrzymamy.

W internecie jest kilka stron, na których można się zarejestrować. Zarabiaj pieniądze teraz – 19 sposobów na zarabianie pieniędzy teraz

 

21) Korzystaj z witryny zwrotu pieniędzy przy każdym zakupie

Uzyskaj cashback na produkty, które już zamierzałeś kupić za pośrednictwem stron cashback.

 

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button