Prezenty

Prezent dla brata 17 wskazówek dotyczących prezentów

Nie wiesz, co kupić bratu? Prezent dla brata – 17 wskazówek dotyczących paczki dla brata. Co kupić mojemu bratu? Prezent dla mojego brata. Czapka oświetleniowa, Elektronarzędzia…

Prezent dla brata

 

Prezent urodzinowy, Prezent dla brata, Prezent dla brata na Boże Narodzenie, Prezent dla brata na imieniny, Prezent dla brata
Prezent dla brata

 

Wybraliśmy 17 podpowiedzi na prezent dla brata, czy to na urodziny, imieniny, czy pod choinkę. Buty zimowe męskie – jak wybrać buty zimowe

1. narzędzia ręczne

 

Narzędzia ręczne

Faceci zazwyczaj lubią majsterkować, tworzyć coś, budować coś i potrzebują do tego pewnych narzędzi. Znajdziesz gola sodę wszędzie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz coś naprawić, przybić czy zeskrobać, gola soda zrobi to w mgnieniu oka. Wybór narzędzi ręcznych.

2. Nasadka podświetlająca

 

Nakładka podświetlająca

 

Praca do późna lub chodzenie po zmroku może być niebezpieczne. Możesz wskoczyć w coś złego, ale kiedy się temu przyjrzysz, będziesz chodził lepiej. Świecąca czapka może być świetnym prezentem dla brata, niezależnie od tego, czy ma 5 lat, czy 20. Wybierz świecącą nasadkę.

3. Opaska na głowę – prezent dla brata

Opaska na głowę - prezent dla mojego brata

Latarka czołowa, a także świecąca czapka mogą być dobrym pomocnikiem w nocy lub o zmierzchu. Wybierz latarkę czołową.

4. Pistolet do klejenia na gorąco

  Pistolet do klejenia na gorąco

Kiedy coś idzie nie tak i nie możemy tego połączyć, na ratunek przychodzi pistolet do topienia. Możemy go użyć do przymocowania różnych rzeczy, które pękły. Wyjąć pistolet do topienia.

5) Elektronarzędzia – prezent dla mojego brata

Elektronarzędzia - prezent dla brata

Elektronarzędzie to dobry prezent dla brata. Zawsze coś psujemy lub chcemy coś stworzyć, to narzędzie przydaje się w każdej pracy. Wybór elektronarzędzi.

6. Ładowarki akumulatorów samochodowych

Ładowarki akumulatorów samochodowych

Jeśli twój brat ma samochód, ładowarka będzie dla niego świetnym prezentem. Często zdarza się, że nie odpalimy samochodu, bo mróz zabrał latarkę. Jeśli więc twój brat jeszcze go nie ma, zdecydowanie mu go kup. Wybierz ładowarkę samochodową.

7. Osłona przedniej szyby

Koc na przednią szybę

Jeśli twój brat ma samochód i nie ma garażu, zdecydowanie przydałby mu się koc na przednią szybę. Ten koc nadaje się zarówno na lato, jak i na zimę. Latem ma podwójne działanie, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się samochodu, a zimą zapobiegając zamarzaniu. Wybierz koc na przednią szybę.

8. Sejfy – prezent dla mojego brata

Sejfy - prezent dla brata

Każdy ma swoje sekrety lub rzeczy, które są dla niego ważne. Dzięki sejfowi nie musimy się już o nie martwić. Wybierz sejf.

9. Sprzęt kempingowy, namiot, latarka….

Sprzęt kempingowy, namiot, latarka....

Czy twój brat lubi jeździć na kemping? Jeśli tak, to z pewnością przyda mu się coś z tej listy. Namiot, śpiwór, latarka i wiele więcej można znaleźć tutaj. Wybór sprzętu kempingowego – namioty, śpiwory, ….

10. Głośnik – prezent dla mojego brata

Głośnik - prezent dla mojego brata

Wszyscy lubimy muzykę, a głośnik pozwala nam słuchać jej w pełni. Jeśli więc twój brat lubi muzykę, głośnik może być jednym z najlepszych prezentów. Wybierz głośnik.

11. Przenośny telewizor – prezent dla mojego brata

Przenośny telewizor - prezent dla brata

Jeśli twój brat lubi oglądać telewizję, ale nie może dotrzeć do pracy, ponieważ jest w ciągłym ruchu, przenośny telewizor może być świetnym prezentem.

Wybierz przenośny telewizor

.

12. Gry towarzyskie, rzutki….

Gry towarzyskie, rzutki....

Młodzi ludzie lubią zabawę i gry z przyjaciółmi. Poprzez różne gry i rozrywki ludzie spotykają się i spędzają razem czas. Gry dla brata.

13. grzejnik elektryczny do butów i rękawic

Grzejnik elektryczny do butów i rękawic

Ten grzejnik w pełni spełnia swoje zadanie. Niezależnie od tego, czy masz mokre rękawice czy buty, grzejnik odpowiednio je wysuszy.

Wybierz grzejnik elektryczny

r.

14. Aparat do masażu

Aparat do masażu

Każdy zasługuje na relaks i dobre samopoczucie, a urządzenia do masażu mogą w tym pomóc. Wybierz masażer.

15. elektryczna szczoteczka do zębów

Elektryczna szczoteczka do zębów

Elektryczna szczoteczka do zębów może być świetnym prezentem dla brata. Jest przyjemny w użyciu, ułatwia mycie zębów i nie trzeba nawet próbować. Prezent dla mojego brata. Wybierz szczoteczki elektryczne.

16) Lampy i oprawy oświetleniowe – prezent dla mojego brata

Lampy i oprawy oświetleniowe - Prezent dla brata

Zawsze dobrze jest móc rzucić światło na pewne sprawy. Lampy i różne oprawy oświetleniowe są bardzo pomocne.

Wybierz lampę

.

17. Odzież

Ubrania

Jedna rzecz zawsze sprawia przyjemność, a są to ubrania. Od spodni, przez bluzy, po buty – wszystko to sprawia, że brat jest szczęśliwy. Po prostu wybierz rozmiar. Wybierz ubrania dla brata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button