Rozrywka

CoD mobile Hack – Call of duty cheat

Najlepszy na świecie mobilny Hack do gry CoD. Łatwy w użyciu, nie wymaga rejestracji. CoD mobile Hack czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej jak wygrać każdy mecz.

 

CoD Mobile Hack

 

CoD Mobile Hack

Gra przekroczyła 35 milionów pobrań na całym świecie w ciągu pierwszych trzech dni w Apple Store i Google Play, a w pierwszym tygodniu osiągnęła 100 milionów pobrań. Do końca 2019 roku Call of Duty: Mobile osiągnęło 180 milionów pobrań na całym świecie. Do czerwca 2020 roku gra miała ponad 250 milionów pobrań i wygenerowała prawie 327 milionów euro. W maju 2021 roku gra przekroczyła 500 milionów pobrań i wygenerowała ponad 1 miliard euro.

 

Można ją uznać za swego rodzaju duchowego następcę Call of Duty: Online, dzięki podobnemu podejściu „mega-gry”, jakie miała ta pierwsza, wraz z przejęciem kilku broni i różnych innych rzeczy z tej drugiej.

 

Jak zhakować Call of Duty mobile ?

 

jak zhakować cod mobile

 

1. poniżej
2. Otwórz nową stronę i znajdź tę stronę ponownie
3. Nasz system poznaje Cię
4. Napisz swoje imię w grze i swój e-mail w sekcji komentarzy pod artykułem
5. Jeśli wszystko zrobisz poprawnie, najpóźniej w ciągu 20 dni otrzymasz mailem kolejne kroki.
Jeśli nic się nie pojawi spróbuj ponownie za dzień.

 

Multiplayer w Call of Duty: Mobile oferuje klasyczną rozgrywkę „w terenie”, którą fani pokochali, a także wiele ulubionych broni z niemal każdego tytułu Call of Duty. Gra zawiera powoli rosnącą liczbę map: Hijacked, Nuketown, Crash, Takeoff, Crossfire, Summit, Standoff, Raid, Killhouse i Firing Range. Kolejne mapy są dodawane w miarę pojawiania się nowych aktualizacji.

 

CoD mobile hack free

 

CoD mobile hack free

 

Istnieją opcje ocenione i nie ocenione. Ranked zawiera tylko 4 tryby: w kategorii Ranked są tylko dwie opcje: Team Deathmatch, Domination, Hardpoint, Search and Destroy. Non-ranked można grać we wszystkich dostępnych trybach i na wszystkich dostępnych mapach.

 

Podobnie jak w Call of Duty: Infinite Warfare i Call of Duty: Black Ops 4, multiplayer posiada paski zdrowia na górze postaci każdego gracza, a także czerwone światła na ramionach.

 

Postacie w CoD Mobile Hack

 

Postacie w CoD Mobile Hack

 

Killstreaki zostały zastąpione przez scorestreaki, które uzyskuje się poprzez osiągnięcie określonego wyniku. Wszyscy gracze mogą również wyposażyć się w trzy scorestreaki w danym momencie.

W grze znajdziemy również zdolności Operatora, które są podobne do Call of Duty: Infinite Warfare, Call of Duty: Black Ops III i Call of Duty: Black Ops 4. Te zdolności operatora aktywują się po pewnym czasie i mogą być wykorzystane do zadawania ogromnych obrażeń wrogom, aby zdobyć przewagę. Każda umiejętność Operatora ma unikalną funkcję do kontrolowania.

 

Nieskończona amunicja

 

Nieskończona amunicja

 

Medale przyznawane w multiplayerze są oparte na medalach z Call of Duty: Black Ops II.

Nuke, który zabija każdego gracza w drużynie wroga, można również osiągnąć za pomocą 20 zabójstw bronią bez śmierci. Suma ta nie obejmuje zabitych z broni typu Scorestreak, takich jak VTOL, Stealth Chopper i Sentry Guns.

 

Wszystkie skórki  CoD mobile Hack

 

Wszystkie skórki  CoD mobile Hack

 

Gracze mogą zobaczyć, jak każdy dodatek wpływa na statystyki ich broni i ogólny procent wydajności.

 

Wszystkie bronie 

 

Wszystkie rodzaje broni .

 

We wczesnej wersji Call of Duty: Mobile (jeszcze pod tytułem Call of Duty: Legends of War) tryb Zombies zawierał szereg liniowych misji, które można było ukończyć w ciągu kilku minut, zamiast zwykłej rozgrywki w trybie round-robin.

W tym buildzie misje zostały oparte na mapie z Call of Duty: Black Ops II: Green Run.

 

Niewidzialność

 

Niewidzialność

 

Zawierał on 4-osobową kooperację online i widział powrót różnych klasycznych wrogów. CoD mobile cheaty. Takie jak Brutus, Avogadro, a także napalmowe zombie o pseudonimie „Infernos”. CoD mobile cheaty.

Tryb Zombie został oficjalnie uruchomiony 23. Listopad 2019 i schemat został całkowicie przeprojektowany w porównaniu z wersją alfa wprowadzoną w Australii w grudniu 2018 roku.

 

CP nieskończoności i monety

 

CP nieskończoności i monety

 

W grze powracają również klasyczne Perk-a-Colas Juggernog, Speed Cola, Double Tap Root Beer, Quick Revive, Deadshot Daiquiri i Electric Cherry, a także nowy system znany jako Coins, który działa podobnie do GobbleGum z Call of Duty: Black Ops III. W Zombies znajdziesz również „Buffs”, czyli tańsze bonusy, które nie są częścią slotów na perki i które dają graczowi zdolności takie jak zwiększone obrażenia broni, zwiększone zdrowie itp.

 

 

W dniu 29. W dniu 2020 lutego TiMi Studios ogłosiło. Tryb Zombies zostanie usunięty z gry 25. Marzec 2020, ale z obietnicą. Wrócimy kiedyś w przyszłości. W dniu 31. W dniu 2021 marca TiMi Studios ogłosiło. Nowy tryb Zombies pojawi się w Call of Duty: Mobile pod koniec 2021 roku.

Podobné články

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button